Návštěvní kniHA HA HA

Datum: 01.11.2008

Vložil: Tukie

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Jak se to dělá

Moje verze Photoshopu stála 18 000,-. Na ten zapomeň. Dej si do googlu "animovaný gif" a uvidíš, co se ti objeví. Já našel např. tohle:
Animované obrázky podporuje pouze formát GIF. Animovaný GIF můžeme vytvořit několika způsoby. Asi nejjednodušší je použití nějakého animačního programu jako 3D Studio Max, SoftImage, CorelMove apod. V animačním programu vytvoříme animaci a tu si necháme uložit do souboru ve formátu GIF. Další možností je ručně vytvořit jednotlivé fáze animace a pak je složit dohromady. K těmto účelům slouží programy Microsoft GIF Animator (součást produktu FrontPage) a GIF Construction Set (shareware dostupný na adrese https://www.mindworkshop.com/alchemy/alchemy.html). Tyto programy umožňují složit více obrázků GIF do jednoho. Přitom lze nastavit, jak dlouho budou jednotlivé fáze animace zobrazeny a jaký mezi nimi bude použit přechod. GIF Construction Set navíc nabízí možnost převodu animačního souboru ve formátu .avi na animovaný GIF.





Zpět na diskuzi

 Truchlivý hrdina

Jsem skutečně vyjímečným komiksovým hrdinou? Nejsem spíš obyčejným komiksovým zbabělcem? Ach jo.


Tuto stránku můžete 

Sdílet na Facebooku 

nebo kliknout na

 

 


Znáte příběhy mýho kámoše Mourrisona? Taky tam hraju. Baví mě to, jen ty honoráře by mohly bejt vyšší.

Stačí kliknout na ikonku...Mourrison


A taky se podívejte na stránky ábíčka. Tam vycházím každých 14 dní, mám tam pronajmuté 2+1, čili celkem 3 obrázky v jednom stripu.


Osobní www stránky autora jsou k nahlédnutí zde.