Nové stripy na nové adrese!

Pokračujte na kocourtukie.webnode.cz/


Mňauhoj!

Jsem kocour Tukie a vítám Vás na svém comicsovém webu. Věřím, že únik od tvrdé reality je možný jen hlubokým ponorem do ještě tvrdších comicsových poměrů. Všechny mé příběhy se skutečně staly.

 
Čtení comicsu způsobuje přechodné zvednutí koutků úst (nebo huby). Nevhodné pro osoby trpící momentální anorexií.

 Nejnovější strip: DÝNĚ

HŘÍBEK

SEBEVĚDOMÍ

BABYBOX

SUPERHRDINOVÉ


Novinky

15.10.2016 02:06

Po letech

Ahoj všichni, mám zásobu nových stripů, doufám, že se budou líbit :)

Celý článek

—————

28.11.2009 11:23

Návrat ke staré verzi webu

Černý vzhled nesplnil má očekávání. Proto jsem upravil původní modrobílý design, vymazal nepotřebné "ornamenty" a snažil jsem se celý obsah zjednodušit. Nechám to chvíli uležet a potom se pokusím o definitivní dílčí...

Celý článek

—————

12.10.2009 17:46

Nový kabát

Ještě to není úplně hotové, ale nezbývá mi nic jiného, než úpravy webu za chodu. Postupně všechny chybičky opravím, vrátím knihu návštěv i sekci o autorovi.

Celý článek

—————

02.10.2009 08:25

Nové stripy

Zase jsem dokončil pár nových kousků, co jsem je měl vymyšlené od léta. Nápadů je fůra, takže se brzy dostanu na stovku stripů v galerii, doufám.

Celý článek

—————

31.08.2009 17:52

Tak jde čas

Ahoj, začíná škola a rozbíhá se další várka nových svěžích stripů. Tukie si o prázdninách docela odpočinul a nasbíral nové síly. A´t se vám líbí, jsou tu přesně pro vás :)

Celý článek

—————


 Truchlivý hrdina

Jsem skutečně vyjímečným komiksovým hrdinou? Nejsem spíš obyčejným komiksovým zbabělcem? Ach jo.


Tuto stránku můžete 

Sdílet na Facebooku 

nebo kliknout na

 

 


Znáte příběhy mýho kámoše Mourrisona? Taky tam hraju. Baví mě to, jen ty honoráře by mohly bejt vyšší.

Stačí kliknout na ikonku...Mourrison


A taky se podívejte na stránky ábíčka. Tam vycházím každých 14 dní, mám tam pronajmuté 2+1, čili celkem 3 obrázky v jednom stripu.


Osobní www stránky autora jsou k nahlédnutí zde.


Vlastní strip!

Chcete vytvořit a publikovat vlastní vtipný strip, ale neumíte dobře kreslit? Zkuste Comics Creator - výborný jednoduchý nástroj na tvorbu třípolíčkových stripů.


TOPlist


Malá anketa